FIZJOTERAPIA

Fizjoterapia jest nauką medyczną, której zadaniem jest utrzymywanie, rozwijanie i przywracanie zdolności ruchowych człowieka. Wykorzystywana jest w celach leczniczych ruchu oraz innych czynników fizycznych, z jakimi spotykamy się w naturze.

Celem fizjoterapii jest poprawa sprawności ruchowej i siły organizmu, złagodzenie bólu i przywrócenie sprawności fizycznej.

Nasi fizjoterapeuci wykorzystują swoją wiedzę i umiejętności do poprawy szeregu schorzeń między innymi, takich jak schorzenia neurologiczne oraz schorzenia układu nerwowo-mięśniowo-szkieletowego.

Fizjoterapia może obejmować wiele różnych metod leczenia i profilaktyki, w zależności od konkretnych problemów. Fizjoterapeuci zwykle zalecają ruch i ćwiczenia, aby poprawić mobilność i sprawność.

MASAŻ TERAPEUTYCZNY

Masaż terapeutyczny (mobilizacja tkanek miękkich), może pomóc rozluźnić mięśnie pacjenta i zmniejszyć obrzęki w niektórych obszarach, dzięki czemu zabieg ten jest doskonały do łagodzenia bólu związanego z kontuzjami. Masaż tkanek miękkich pomaga również w poprawie krążenia krwi i limfy oraz zmniejsza obrzęk tkanek wokół stawów objętych stanem zapalnym.

KINESIO TAPING

Taśma Kinesio nakładana bezpośrednio na skórę jest świetnym sposobem na stabilizację stawów i mięśni. Dodatkowo elastyczność taśmy sprawia, że nie koliduje ona z zakresem wykonywanych ćwiczeń, dzięki czemu jest idealnym narzędziem do rozciągania i napinania mięśni.

ZAPISZ SIĘ

Zostaw nam swoje imię oraz adres mailowy - skontaktujemy się z Tobą celem umówienia terminu treningu lub zadzwoń do nas pod numer  +48 887 725 727.

  FIZJOTERAPEUCI

  Fizjoterapię wykonują certyfikowani w tym zakresie terapeuci.

  Crossfit Coach

  Matie Simms Junior

  Cardio & Conditioning

  Madison Froning

  © 2021 Evergym, wszystkie prawa zastrzeżone | created by Viral Code
  Zamknij

  Łódź, ul. Sienkiewicza 100

  GODZINY OTWARCIA:

  poniedziałek- piątek:
  6:00 – 22:00

  weekend:
  9:00 – 17:00

  OBSERWUJ NAS
  INFO