Image Alt
This page is

O NAS

EVERGYM training&more

Budując markę EVERGYM skupiamy się przede wszystkim na potrzebach naszych Klientów. Chcemy sprawić, aby nasza przestrzeń stała się dla nich odskocznią i miejscem, z którego wychodzą napełnieni endorfinami i zapałem do pracy na cały dzień.

EVERGYM powstał w czerwcu 2013 roku na bazie pasji i doświadczenia jego założycieli. Po wielu podróżach po całym świecie powstał u nich pomysł na stworzenie całkiem nowego wymiaru klubu fitness, który nie ma być kolejną kuźnią dla mięśni, lecz warsztatem i inspiracją do bycia zdrowym.

NAJPIERW ZDROWIE

EVERGYM to klub stawiający przede wszystkim na ludzi i zdrowy styl życia. Jego podstawą i głównym budulcem jest doświadczony zespół trenerów oraz współpracujących specjalistów z branży medycznej. Naszym zadaniem jest wskazywać drogę, wprowadzać zmiany i motywować do tego abyśmy wszyscy bez względu na wiek dbali o swoje zdrowie, zarówno fizyczne jak i psychiczne. W myśl powiedzenia – lepiej zapobiegać niż leczyć – edukujemy, jak ważna jest profilaktyka.

Chcemy propagować ideę aktywnego stylu życia i sprawiać, aby ruch i ćwiczenia fizyczne były jego podstawą. Gwarantują to w pełni wyposażone sale do zajęć w większym gronie, kameralna sala do treningu personalnego, strefa do treningu siłowego oraz cardio, zewnętrzne patio przeznaczone do ćwiczeń na świeżym powietrzu. Posiadamy również gabinet fizjoterapii, komorę hiperbaryczną do terapii tlenowej oraz gabinet, w którym swoje sesje prowadzi psycholog oraz trener mentalny.

POZNAJ NASZĄ KADRĘ

Dewizą naszej kadry jest żyć zdrowo i sprawiać, aby każdy dzień, poprzez aktywność fizyczną, był pełen radości i satysfakcji.

Trener Personalny

Magdalena Ślusarczyk

1. Dlaczego jestem trenerką personalną?

Praca trenera personalnego to moja pasja, dlatego zawsze spodziewaj się pełnego zaangażowania z mojej strony (tego samego oczekuję od Ciebie!)

2. Jakie są Twoje zalety?

Cierpliwa, pełna zaangażowania, profesjonalna, uśmiechnięta, motywująca do ćwiczeń, inspirująca, kreatywna – tak mówią o mnie klienci – a ich opinia liczy się tutaj najbardziej 😉

3. Jak wygląda współpraca z Tobą lub/i w czym się specjalizujesz?

Pomagam zapracowanym, zwykłym ludziom w różnym wieku, różnej płci i na różnym poziomie wytrenowania, osiągać ich sprawnościowe cele. Przede wszystkim sprawiam, że zaczynają czuć się dobrze we własnym ciele. Pracuję z osobami mającymi problemy zdrowotne (zwłaszcza z kręgosłupem), ale też z klientami którzy chcą zgubić zbędne kilogramy, wzmocnić mięśnie czy poprawić postawę ciała. Pomagam kobietom w ciąży przygotować się do porodu oraz wrócić do formy po porodzie. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z seniorami oraz osobami onkologicznymi.

Trener Personalny

Maciej Krysiak

1. Dlaczego jestem trenerem personalnym?

Bo dzięki mojej pracy mogę robić coś ważnego. Mogę pomagać innym ludziom i realnie wpływać na zdrowie innych osób.

2. Jakie są Twoje zalety?

Skoncentrowany i motywujący.

3. Jak wygląda współpraca z Tobą lub/i w czym się specjalizujesz?

Na przemian naciskam na Ciebie aby później lekko odpuścić, znowu naciskam i znowu luzuję. Raz za razem. Trochę przypomina to jazdę kolejką górską, ale inaczej się nie da zrobić postępów.

Trener Personalny

Marta Szwedzka

1. Dlaczego jestem trenerką personalną?

Ponieważ czerpię satysfakcję z tego, w jaki sposób pod wpływem regularnych ćwiczeń zmienia się nastawienie do życia i kondycja psychofizyczna moich podopiecznych.

2. Jakie są Twoje zalety?

Empatyczna, z pozytywną energią, systematyczna, sumienna, motywująca a także otwarta na potrzeby i sugestie treningowe moich klientów 🙂

3. Jak wygląda współpraca z Tobą lub/i w czym się specjalizujesz?

Prowadzę zajęcia grupowe (stacjonarne i online) oraz treningi indywidualne. Współpracuję głównie z osobami, które wiedzą jak pozytywnie aktywność fizyczna wpływa na jakość życia, ale miewają problem z tym, aby samemu zmotywować się do regularnych ćwiczeń. Zrealizujesz ze mną cele treningowe takie jak: pozbycie się zbędnej tkanki tłuszczowej, rzeźba poszczególnych partii ciała (szczególnie kobiety – pośladki, nogi czy brzuch), poprawa ogólnej sprawności, zakresów ruchu a także powrót do treningu po kontuzji. Natomiast jeśli motywuje Cię ćwiczenie w grupie – zapraszam na Pilates, Rowery, Step oraz zajęcia fitnessowe (TBC czy Płaski brzuch).

Yoga Instructor

Mitchell Doyle

Bodybuilding Coach

Norman Duncan

Cardio & Conditioning

Tamara McGuire

MISJA EVERGYM

Chcemy zredukować, a nawet wyeliminować z życia stres i złe samopoczucie poprzez przekazanie ogromnej dawki pozytywnej energii, aktywności fizycznej oraz relaksu umysłowego. Naszym celem jest tworzenie miejsca przyjaznego naszym Klubowiczom. EVERGYM to klub stawiający przede wszystkim na ludzi i zdrowy styl życia.

STREFA RELAKSU

Musimy wspomnieć także o naszej wyjątkowej strefie spotkań i relaksu – hello! coffee club. Czekają tutaj specjalnie przygotowane zdrowe dania i desery, shaki białkowe i węglowodanowe, świeżo wyciskane soki, koktajle. Można odbyć tu spotkanie biznesowe, zrelaksować się, poczytać książkę przy kominku w sezonie jesienno-zimowym, a w sezonie letnim zapraszamy do naszego ogródka.

ODPOWIADAMY NA POTRZEBY NASZYCH KLIENTÓW

To wszystko pozwala nam uważać się za klub w pełni profesjonalny i idący za najnowszymi trendami, a co najważniejsze odpowiadający na potrzeby naszych Klientów. Atmosfera jaką wspólnie budujemy ma sprawiać, że poczujecie się w nim zrelaksowani, pełni optymizmu i chęci do działania.

Najlepsza siłownia w mieście. Mnóstwo przestrzeni, dużo sprzętu do ćwiczeń, wiele różnych zajęć fitness do wyboru, każdy znajdzie coś dla siebie. Organizowane są również zajęcia na siłowni z trenerem. Trenerzy są naprawdę przyjaźni i zaangażowni i pomocni w treningach i można uzyskać wiele rad.

Dariusz Ł.

Dobrze wyposażona siłownia. Nowy sprzęt. Nie ma tłoku. Mały ruch, pomocni i kulturalni ludzie . Sympatyczni pracownicy, duży plus że jest bardzo czysto jak na siłownie. Wyposażenie jest ok 🙂 Zdecydowanie polecam i daję maksymalną ilość pozytywnych gwiazdek 🙂 Ja na pewno tu wrócę po lockdownie.

Natasza Z.

Klub w ścisłym centrum z własnym bezpłatnym parkingiem. Extra wyposażony i bez tłumów. Każdy znajdzie coś dla siebie. Trenerki i trenerzy są zawsze pomocni. Do tego można pysznie i zdrowo zjeść w Hello barze, napić się kawy z profesjonalnego ekspresu a zimą posiedzieć przy kominku. Polecam!

Sławomir N.

Najlepsza siłownia w mieście. Mnóstwo przestrzeni, dużo sprzętu do ćwiczeń, wiele różnych zajęć fitness do wyboru, każdy znajdzie coś dla siebie. Organizowane są również zajęcia na siłowni z trenerem. Trenerzy są naprawdę przyjaźni i zaangażowni i pomocni w treningach i można uzyskać wiele rad.

Dariusz Ł.

Uwielbiam i za kadre, oferte i poziom zajec jak tez za ludzi, ktorzy tam cwicza, bez zadzierania nosa i buractwa. Fajny, wlasny parking. Czysto, mega czysto, pani sprzataczka non stop jezdzi z mopem. Recepcja uczynna i usmiechnieta. Wspaniale sie tam cwiczy, i fajne jest to, ze w sezonie mozna cwiczyc na patio na swiezym powietrzu.

Marta O.

Subtelnie, stylowo, w dobrym guście. I sprzęt fajny. Nie to, co te przeszklone siłownie dla pozerów, z widokiem na ruchliwą ulicę. Tu jest naprawdę w porządku, jak to się mówi 'z głową'. A to też oznacza, że zarówno obsługa/trenerzy jak i klienci, to ludzie rozsądni, bez przerostu (nomen omen) formy nad treścią.

Bolek P.

Zamknij

Łódź, ul. Sienkiewicza 100

GODZINY OTWARCIA:

poniedziałek- piątek:
6:00 – 22:00

weekend:
9:00 – 17:00

OBSERWUJ NAS
INFO