TRENING MENTALNY

To działania z zakresu psychologii, socjologii i nauk o sporcie. Pomaga sportowcom oraz od niedawna ludziom biznesu w maksymalnym wykorzystaniu ich potencjału, oraz uzyskaniu kontroli nad emocjami podczas wykonywanych zadań. Trening mentalny zakłada, że wszystkie czynniki umysłowe takie jak zaufanie, spokój, koncentracja i motywacja są kluczowe dla sportowych i biznesowych osiągnięć.

CEL TRENINGU

Celem tego treningu jest zwiększenie wydajności, poprzez minimalizację psychologicznych skutków złej skuteczności, oraz wpajanie umiejętności umysłowych potrzebnych do osiągnięcia szczytowej skuteczności! Odbywa się ono przy pomocy technik stosowanych przez trenera mentalnego np. zarządzania pobudzeniem, emocjami, wizualizacji, wyznaczania celów, mowy wewnętrznej itp. Tak samo jak trenujesz ciało, by było gotowe do wysiłku, tak i umysł musi być w pełnej gotowości do rywalizacji.

DLA KOGO?

Trening mentalny jest przede wszystkim dla osób wyrażających chęć samorozwoju, którzy chcą podnieść efektywność swojego działania, nauczyć się radzenia sobie ze stresem, poprawić koncentrację, zwiększyć pewność siebie, wypracować optymistyczną postawę życia i wytrenować różne techniki skutecznej relaksacji.

ZAPISZ SIĘ

Zostaw nam swoje imię oraz adres mailowy - skontaktujemy się z Tobą celem umówienia terminu treningu lub zadzwoń do nas pod numer  +48 887 725 727.

  TRENERZY MENTALNI

  Trening mentalny prowadzą certyfikowanie w tym zakresie specjaliści

  Crossfit Coach

  Matie Simms Junior

  Cardio & Conditioning

  Madison Froning

  © 2021 Evergym, wszystkie prawa zastrzeżone | created by Viral Code
  Zamknij

  Łódź, ul. Sienkiewicza 100

  GODZINY OTWARCIA:

  poniedziałek- piątek:
  6:00 – 22:00

  weekend:
  9:00 – 17:00

  OBSERWUJ NAS
  INFO