ZAJĘCIA GRUPOWE

Jeśli nie masz wystarczająco dużo motywacji aby samemu zmobilizować się do treningu indywidualnego – zajęcia grupowe będą dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem! Nic nie motywuje tak dobrze jak ćwiczenia w większym gronie. Tym bardziej, jeśli jest to grono osób, którym zależy żeby podczas ćwiczeń dać z siebie wszystko. W grupie oraz przy wsparciu prowadzącego instruktora jest po prostu łatwiej. Ponadto, znajdziesz się w otoczeniu osób, które mają podobny cel, a jeśli u nich zaobserwujesz efekty, zyskasz dowód na to, że wszystko jest do zrobienia.

DLA KOGO?

Jeśli nie wiesz, co masz robić, jakie ćwiczenia wykonywać zajęcia grupowe to dla Ciebie gotowe rozwiązanie. Dodatkowym plusem jest stała pora zajęć, która pozwoli Ci zaplanować kalendarz w taki sposób, aby nie było wymówek, że nie było czasu na trening. Zajęcia grupowe są dedykowane zarówno osobom początkującym jak i zaawansowanym. Mogą być uzupełnieniem dla klasycznego treningu na siłowni lub treningu z trenerem personalnym.

Rodzaje zajęć

Zapraszamy na nasze zajęcia grupowe prowadzone przez doświadczonych instruktorów z wieloletnim stażem w tej dziedzinie.

Nasz stały grafik obejmuje m.in. takie zajęcia jak: pilates, płaski brzuch&zdrowe plecy, step, TBC, zdrowy kręgosłup czy cycling. Dodatkowo cyklicznie organizujemy zajęcia grupowe w formie wydarzeń. Do współpracy przy tworzeniu tych wydarzeń zapraszamy specjalistów nie tylko z lokalnego rynku ale i z Polski oraz z zagranicy. W odpowiedzi na zapotrzebowanie, często łączymy w nich zdrowie fizyczne ze zdrowiem psychicznym oraz rozwojem osobistym.

ZAPISZ SIĘ

Zostaw nam swoje imię oraz adres mailowy - skontaktujemy się z Tobą celem umówienia terminu treningu lub zadzwoń do nas pod numer  +48 887 725 727.

  TRENERZY

  Zajęcia grupowe oraz wydarzenia cykliczne prowadzone są przez wyspecjalizowaną lokalną kadrę trenerską, ale cyklicznie zapraszamy, także trenerów z Polski i zagranicy.

  Crossfit Coach

  Matie Simms Junior

  Cardio & Conditioning

  Madison Froning

  © 2021 Evergym, wszystkie prawa zastrzeżone | created by Viral Code
  Zamknij

  Łódź, ul. Sienkiewicza 100

  GODZINY OTWARCIA:

  poniedziałek- piątek:
  6:00 – 22:00

  weekend:
  9:00 – 17:00

  OBSERWUJ NAS
  INFO